STOR VE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Evlerimizin, işyerlerimizin vazgeçilmez aksesuarı perdeler, güzelliği kadar da temizliği konusunda  periyodik olarak bakımı ve temizliği hak ediyor, iyi de bu hassas nazik perdeler sökmesi takması ayrı bir dert, bu da nerden çıktı diyebilirsiniz, şöyle açıklayabiliriz, neden yıkanması temizlenmesi gerektiğini, sezon değişimlerinde sinek, kelebek vb. gözle gördüğümüz yada göremediğimiz canlılar genelde bu stor ve zebra perdelerin kumaşlarının arasına larva bırakırlar, belli zamanlarda periyodik temizlenmezse buralarda yeni kurtçuklar oluşabilir, bu temizlik için sebeplerden sadece biri, bir diğer sebep ise gündüz odayı havalandırırken yoldan geçen araçların egsozundan çıkan zehirli gazlardan bir kısmı, rüzgara yada bulunan konuma göre perdelerin arasına toz girmesi  ve evde sigara içiliyorsa, dumanın perdeye etkisi mutlaka perdeyi kirletecektir, işte bu sorunları gidermek için, perdelerinizin temizlenmesi anlamında size bir telefon kadar yakınız alın işte numaramız  Tel: 05511547997 arayın7/24 bizden randevu alın, randevu oluşturulduğunda, size randevu saatinde geliriz, yıkanacak perdeleri beraber kontrol ederiz, yırtık delik bir kusur varmı varsa da sizi bilgilendiririz. Tamirata ihtiyacı var ise perdenin, en yakın perde imalat firmasına ilave ücret ile tamir ettiririz. perdeleri biz sökeriz, yıkar getirir yerine montajını yaparız.

Perde yıkama işleri normal yıkamaya göre biraz daha maliyetlidir, bir evin perdelerinin sökülmesi ve takılması için harcanan zaman genelde bir koltuk yıkamaya eş değer bir zamandır.  Genelde perde yıkama işini halı yıkama firmaları da yapmaktadır ama onların pek çoğu perde sökmek takmaz istemezler. yapmazlar. Belki hizmet ucuzdur. ama kısıtlıdır. burada lütfen ısrarla sorun perderimizi söker yıkar getirir geri takarmısınız diye, sorun ki mağdur olmayın. Söz konusu Sor veya zebra perdelerinizi Pırıltı koltuk yıkamaya yıkatacaksanız, ”sormaya gerek yok” sökmek yıkayıp getirip takmak bizim işimiz.

Perdelerin uzun zaman kullanımı esnasında bazen zincir yada dişli mekanizmalar sıkışabilir, yoğun güneşe maruz kalan yerlerde perde kumaşında erimeler yırtılmalar olabilir, işte tam bu noktada perdelerinizi sökerken bir tamirat ihtiyacı görürsek sizi bilgilendiririz. ve + ücret karşılığında bu tamiratı da yıkama öncesi yaptırırız sonra yıkarız. getirir yerine takarız.

Sorunsuz hizmet için lütfen bizi arayın

                                              Tel: 0 551 154 7997

            Sayın müşterimiz son olarak şunu belirtmek isterim, Perde yıkaması çok hızlı yapılmalıdır, akşamları perdesiz evde oturulmaz, mahremiyete önem verdiğimiz için, size en hızlı bir şekilde hizmet sağlamak isteriz.

Bizi sosyal medyadan da takipte kalın